Produkty

 • Duża wiata śmietnikowa Trout 1 ze ścianami i drzwiami z siatki

  Altana na śmieci Trout

  Ażurowa wiata śmietnikowa wykonana z wytrzymałej i nowoczesnej siatki ocynkowanej o oczku w kształcie rombu, Dach płaski jednospadowy wyposażony w rynnę z rurą spustową.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata śmietnikowa Trapez 1 w ciekawym, ciemnozielonym kolorze. Ściany z blachy trapezowej, drzwi także

  Altana śmietnikowa Trapez

  Wykonana w całości z blachy trapezowej w wybranym kolorze, Wiata śmietnikowa wyposażona w drzwi jednoskrzydłowe wypełnione wypełnione również blachą trapezową. Dach płaski jednospadowy z rynną i rurą spustową

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Czesław 1

  Autobusowa wiata Czesław

  Popularny i ekonomiczny model wiaty autobusowej doskonale spełniający przypisaną rolę, posiada dach z wytrzymałego poliwęglanu komorowego, wygodną lakierowaną ławkę, przeszklenie z wytrzymałego szkła hartowanego.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Gerard 1

  Autobusowa wiata Gerard

  Nowoczesna mocna konstrukcja z płaskim dachem z niewielkim spadem do tyłu, każda z wiat autobusowych może być wyposażona w szereg dodatków typu gabloty ogłoszeniowe, które mogę być montowane na ścianie tylnej bądź bocznej. Znak informujący że jest to przystanek autobusowy – D15, kosz na śmieci o pojemności 35l przykręcany do słupka konstrukcyjnego.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Dominika 1

  Przystankowa wiata Dominika

  Bardzo ciekawy i popularny model wiaty, która posiada obustronną zabudowę ściany przedniej w wejściem na środku, Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort oczekujących pasażerów gdyż osłania ich przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi.

  Zobacz szczegóły
 • wiata autobusowa hubert z blachy trapezowej

  Przystankowa wiata Hubert

  Posiada pełną tylną ścianę wykonaną z blachy trapezowej oraz w całości przeszklone boki szkłem hartowanym, każda wiata autobusowa może być wyposażona w kosz na śmieci przykręcany do słupka.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata śmietnikowa Vito 1

  Śmietnikowa altana Vito

  Ściany pokryte blachą trapezową w wybranym kolorze, Wiata śmietnikowa wyposażona w drzwi jednoskrzydłowe wypełnione siatką zgrzewaną z grubego drutu. Dach płaski jednospadowy z rynną i rurą spustową

  Zobacz szczegóły
 • Nowoczesna wiata śmietnikowa Amber 1 z pionowymi listwami sosnowymi

  Śmietnikowa wiata Amber

  Konstrukcja oparta na solidnym stalowym stelażu i listwach sosnowych pokrytych kilkoma warstwami lakierobejcy. Dach płaski jednospadowy wyposażony w rynnę i rurę spustową. w wersji podstawowej drzwi jednoskrzydłowe.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Antoni 1

  Wiata autobusowa Antoni

  Solidna konstrukcja stalowa z możliwością wyboru kolorystyki aby w jak najlepszy sposób dopasować ją do otoczenia. Bardzo odporny na warunki zewnętrzne łukowy dach, ochroni pasażerów przed ulewnym deszczem ale także przed silnym nasłonecznieniem.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Emilia 1

  Wiata autobusowa Emilia

  Szeroki dach łukowy wsparty na wytrzymałej konstrukcji z profili stalowych. Szeroka ławka z lakierowanych desek zamontowana na całej długości wiaty. Ten model wiaty przystankowej nie posiada przeszklenia.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Ignacy 1

  Wiata autobusowa Ignacy

  Wyjątkowo odporna ponieważ w większości wykonana jest z wytrzymałej blachy trapezowej, przeszklona jest tylko górna część boków aby nie ograniczać widoczności. Dach ma kształt delikatnego łuku kryty jest przyciemnianym poliwęglanem z filtrem UV. ławka z lakierowanego drewna na całej długości wiaty.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata dla palaczy Jonasz 1

  Wiata dla palaczy Greta

  Prosta i funkcjonalna konstrukcja, częściowo zabudowana przednia ściana, dach łukowy z poliwęglanu przyciemnianego komorowego, ławka drewniana lakierowana

  Zobacz szczegóły
 • wiata dla palaczy Sofia

  Wiata dla palaczy Sofia

  Bardzo funkcjonalna palarnia zewnętrzna, dach łukowy kryty poliwęglanem komorowym odpornym na warunki atmosferyczne, standardowym wyposażeniem jest drewniana lakierowana ławka

  Zobacz szczegóły
 • wiata dla palaczy Veri

  Wiata dla palaczy Veri

  Wiata dla palaczy Veri to bardzo solidna konstrukcja. Posiada wzmocniony korpus. Dach płaski, pokryty blachą trapezową, wyposażony w rynnę.  Wypełnienie ścian ze szkła hartowanego o grubości 5mm.  Ławka  z drewna sosnowego lakierowanego.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Bogusław 1

  Wiata przystankowa Bogusław

  Wytrzymała konstrukcja z zamkniętych kształtowników stalowych może być pomalowana na jeden z kilku dostępnych kolorów dzięki czemu doskonale wpasuję się w otoczenie. Standardowym wyposażeniem każdej wiaty autobusowej jest wygodna ławka drewniana.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Filip 1

  Wiata przystankowa Filip

  Dość popularny i bardzo funkcjonalny model przeszklony wytrzymałym szkłem hartowanym. Siedzisko z lakierowanego drewna zamontowane na całej długości konstrukcji, Dach kryty zabezpieczonymi przed UV poliwęglanem komorowym.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata autobusowa Marek 1

  Wiata przystankowa Marek

  Praktyczna konstrukcja z zabudowaną częściowo ścianą przednią, takie rozwiązanie skutecznie chroni oczekujące w wiacie przystankowej osoby przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi szczególnie w porze jesienno-zimowej kiedy to często opadom atmosferycznymi towarzyszą silne porywy wiatru.

  Zobacz szczegóły
 • wiata autobusowa waldek zielona

  Wiata przystankowa Waldek

  Nowoczesna konstrukcja wykonana z wytrzymałych profili o dużych przekrojach, wzmacniany dach łukowy równomiernie wychodzący poza tylną i przednią część skutecznie zabezpiecza przed opadami atmosferycznymi, natomiast przyciemniana powłoka blokuje dostęp promieniowania słonecznego.

  Zobacz szczegóły
 • grafitowa wiata autobusowa zofia

  Wiata przystankowa Zofia

  Bardzo wytrzymała i efektownie wyglądająca konstrukcja wykonana kwadratowych słupów 8x8cm, przy takich parametrach wiata prezentuje się bardzo okazale.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata rowerowa Sonia 1

  Wiata rowerowa Sonia

  Bardzo nowoczesna i wytrzymała wiata rowerowa wykonana z mocnego szkła hartowanego, którym wypełniony jest wzmacniany stalowy szkielet.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata rowerowa Toni

  Wiata rowerowa Toni

  Ekonomiczna wersja wiaty rowerowej z uwagi na to, że nie posiada wypełnionych ścian. Ochronę przed opadami atmosferycznymi zapewnia duży łukowy dach kryty poliwęglanem komorowym najczęściej przyciemnianym o grubości 6mm

  Zobacz szczegóły
 • Wiata rowerowa Yeti

  Wiata rowerowa Yogi

  Oryginalnie wyglądająca wiata rowerowa doskonale spełnia swoją funkcję, w większości egzemplarzy wykonana jest w całości z poliwęglanu komorowego ale można zastosować wersję bardziej elegancką z poliwęglanu litego, który również jak ten poprzedni dostępny jest w wersjach: przyciemnionej, bezbarwniej lub mlecznej.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata rowerowa 06-Ż

  Wiata rowerowa Żak

  Funkcjonalna wiata na rowery, która w całości wykonana jest z poliwęglanu komorowego o grubości 6mm występującego w trzech wariantach transparentności (bezbarwny, mleczny lub przyciemniany)

  Zobacz szczegóły
 • Wiata śmietnikowa Alessio 1 z drzwiami i ścianami z dużego panela w kolorze zielonym

  Wiata śmietnikowa Alessio

  Nowoczesna wiata śmietnikowa, której ściany pokryte są eleganckimi panelami z ocynkowanej powlekanej blachy stalowej. Ten model wyposażony jest w drzwi przesuwne jedno lub dwuskrzydłowe.

  Zobacz szczegóły
 • Ogromna wiata śmietnikowa Mia 1 na terenie zakładu przemysłowego

  Wiata śmietnikowa Mia

  Dolna część do połowy wysokości wykonana z blachy trapezowej, natomiast górna wypełniona ocynkowaną siatką zgrzewaną. W wersji podstawowej altana śmietnikowa wyposażona jest jednoskrzydłowe drzwi zamykane na klucz.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata śmietnikowa Robel 1 - dwukolorowa, ściany panelowe, drzwi z siatki

  Wiata śmietnikowa Robel

  Stalowy szkielet pokryty ocynkowanymi panelami z blachy powlekanej z zagiętymi krawędziami co zapewnia sztywność i estetykę wykonania, Wiata wyposażona w drzwi jednoskrzydłowe z grubej siatki, Dach płaski jednospadowy z systemem rynnowym.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata stadionowa Mobilna 1

  Wiata stadionowa Mobilna

  Bardziej rozbudowana wersja wiaty stadionowej gdyż dodatkowym elementem jest podest. Dodatkowo wiata nie jest trwale związana z podłożem może być przenoszona lub też przemieszczana na kołach.

  Zobacz szczegóły
 • Wiata stadionowa Stacjonarna 1

  Wiata stadionowa Stacjonarna

  Ten model wiaty stadionowej przewidziany jest do trwałego związania z gruntem na zasadzie zabetonowania stóp stalowych w podłożu, lub przykręcenia jeśli podłoże wykonane jest z kostki brukowej bądź wylewki.

  Zobacz szczegóły